wiadomosci-sosnowiec.pl

Cięcie plazmą CNC 2021

Cięcie plazmą CNC 2021

01.07.2021, 14:53

Alubram - serdecznie zapraszamy do świata CNC!


To efektowne, jak każdego dnia technologia CNC jest rozwijana - tak samo rozwija się przygotowana przez nas rodzinna jednostka związana z nią od lat. To właśnie skutkiem tego w ramach prowadzonej aktywności, możemy się dzielić z innymi umiejętnościami i doświadczeniem, jakie pozyskujemy w tym aspekcie. Jeśli to naturalnie zakres usług, który Państwa interesuje - jesteśmy do dyspozycji!


Rozwiązania na miarę obecnych czasów: balustrady i bramy

Na obszarze powiatu cieszyńskiego wyróżniamy się jako specjaliści z dużą propozycją. Jest niemniej jednak parę usług, w którym specjalizujemy się w szczególny sposób i o tej części naszej oferty pragniemy Państwu opowiedzieć trochę więcej.


Jesteśmy bezkonkurencyjni, jeżeli chodzi o realizację zamówień typu:


• aluminiowe oraz stalowe bramy,

• stalowe i aluminiowe balustrady.


Co znacznie więcej, z reprezentowanej przez nas propozycji mogą śmiało skorzystać zarówno amatorzy współczesnych projektów, jak wszyscy stawiający na tradycyjny, kuty styl. Jesteśmy do dyspozycji w obu segmentach.


Przygotowana przez nas specjalność - z ploterami CNC na czele

Uwielbiamy podejmować się zleceń połączonych z balustradami oraz brami, jednak to budowa ploterów CNC jest dla nas najbardziej zajmującym zagadnieniem. Mamy cichą nadzieję, że będą chcieli Państwo przekonać się o naszych umiejętnościach w tym aspekcie.


To nie koniec - warto podkreślić, że jesteśmy otwarci oraz na zlecenia powiązane z wykonywaniem innych konstrukcji na zamówienie. Czy to wycinanie elementów ploterem z blach aluminiowych, lub stalowych - jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Działamy na arkuszach o grubości od 1 mm, aż do 20 mm - w zależności od potrzeb.


Dla kogo usługi ploterem Alubram CNC?

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich korporacji, jednak najbardziej jesteśmy się w stanie wykazać, jeśli chodzi o kompleksową obsługę korporacji małych i średnich. Należałoby zdecydować się na współpracę oczywiście z nami, bowiem każda konstrukcja, którą wolno wykonać z pomocą naszych ploterów, wyróżnia się wartościami, takimi jak:


• prosta budowa,

• nieprzeciętna precyzyjność cięć,

• wykonanie na wysokim poziomie.


www alubramcnc plazma do cięcia metalu


Takie nastawienie do tematu przynosi najistotniejszy rezultat, jakim jest szansę użytkowania wykonanej konstrukcji przez długi czas oraz w fenomenalnym stanie. Już dziś gorąco zapraszamy do składania zamówień na nasze usługi.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij