wiadomosci-sosnowiec.pl

Pojawi się wkrótce najnowszy system weryfikacyjny na platformie VOD Netflix. Współdzielenie konta ze znajomymi może okazać się wyraźnie cięższe!

Pojawi się wkrótce najnowszy system weryfikacyjny na platformie VOD Netflix. Współdzielenie konta ze znajomymi może okazać się wyraźnie cięższe!

08.06.2021, 12:00

Delikatnie zdenerwowani są entuzjaści ekranizacji filmowych i seriali, gdyż z sieci internetowej nadchodzą przykre wiadomości. Platforma internetowa z VOD znana również jako Netflix myśli o tym żeby zakazać swoim płatnikom podzielność kont. To była do chwili obecnej niesamowicie wygodna i bardzo popularna funkcjonalność. Wielu klientów opłaty reguluje za pojedynczy rachunek i oni mają możliwość przebywać w różnych pomieszczeniach. Firma Netflix całe szczęście nie zapowiedziała pełnego obostrzenia kont podziału, ale postanowiła uszykować swego rodzaju uwikłanie. Netflix strona internetowa VOD planuje to by zastopować dzielenie kont abonamentom, którzy nie mieszkają w jednym pomieszczeniu. Na telewizorowym ekranie pojawi się zawiadomienie, które ma wymusić na kliencie uwierzytelnienie tego, że to właśnie on jest właścicielem głównym. Potwierdzający kod na przypisany adres zamieszkania albo telefonu nr zamierza przesłać ten gigant wśród serwisów internetowych VOD. W przypadku jak ten osoby korzystające z konta powinni mieć na uwadze to, że nastąpić mogą reorganizacje w korzystaniu z internetowego serwisu VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij