wiadomosci-sosnowiec.pl

Poznaliśmy wszystkich uczestników Top Model!

Poznaliśmy wszystkich uczestników Top Model!

24.09.2020, 13:40

Top Model jest jednym z programów emitowanych przez stację TVN, w którym uczestnicy decydują się na rywalizację o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane i lubiane jury, którzy gromadzą przed ekranami tysiące widzów. W dodatku pojawia się gościnnie całkiem sporo znanych osób w świecie mody, czyli redaktorki pism, rozpoznawalne modelki i światowej sławy fotografowie.

W ramach tego sezonu konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których są też osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Bilet w złotym kolorze jest przyznawany przez jurorów tej osobie, która posiada największe możliwości do stania się modelką lub modelem, dzięki czemu ten uczestnik bezpośrednio znajdzie się w domu Top Model. Za to srebrny bilet okazuje się być osób głosujących w Sieci, którzy wybierają swojego faworyta, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i automatycznie trafi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się można spodziewać w tym sezonie programu Top Model?

Produkcja TVN stawia sobie za cel dać możliwość rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, dlatego też co roku zgłasza się mnóstwo chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różne konkurencje, które będą sprawdzać, czy podołają oni wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Jury ocenia ich pracę i decyduje o tym, który z uczestników odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli a do tego sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W najnowszym sezonie dowiemy się, który z nich okaże się być kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O tytuł walczy dużo interesujących zawodników, dlatego na pewno warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij