wiadomosci-sosnowiec.pl

W tym roku będzie premiera nowego PS

W tym roku będzie premiera nowego PS

21.09.2020, 12:31

Jeszcze w 2019 roku padły zapowiedzi, że w roku bieżącym Sony zaprezentuje nam swoje świeże dzieło, mianowicie PlayStation 5. Prawdą jest, że na rynku dalej rozchwytywana okazuje się ostatnia konsola i nie wygląda na to, żeby zaciekawienie nią mogło się zmniejszać. Mimo tego Sony zdecydowało się na wytworzenie konsoli do gier nowej generacji, a klienci czekają niecierpliwie.

Nowe zastosowania technologiczne w konsoli PlayStation 5

Japońska marka Sony już wielokrotnie pokazywała, iż okazuje się innowatorem wśród innych firm tego typu i jest w stanie zdziwić swoich klientów. Konsola PlayStation4 ustanowiła wysoką poprzeczkę konkurencji - wszystko przez zupełnie innowacyjną jakość, której nigdy nie zaoferowała inna marka. Grafika, niesamowicie wyczulone kontrolery, gry nowej generacji - gracze oczywiście potrafili docenić te opisane detale oraz dzięki temu aktualnie PS4 okazuje się być najlepiej sprzedającą się konsolą w historii.

Jednak nie obyło się bez problemów na starcie premiery - Japończycy próbowali przekroczyć różnego rodzaju technologie (co finalnie im wyszło), lecz dzień premiery oraz wcześniejsze pokazy PlayStation4 wzbudziły mieszane odczucia. Klientom, którzy byli obeznani z poprzednią konsolą PS3, nie w 100 procentach odpowiadały na przykład pady, bo z początku wydawało się, że okażą się niezwykle niewygodne przy grze. W końcowej wersji pady dostały trochę alternatywną formę, ale problemem okazał się premierowy model konsoli PlayStation4. PlayStation4 się przegrzewała nadmiernie, sprzęt był w stanie także sam wyłączać się.

Jednakże po czasie i poprawach wprowadzanych na bieżąco, okazało się, iż jednak marka Sony podąża w dobrym kierunku, a wypuszczona konsola dostała miano bestsellerowej. Aczkolwiek nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które sporo ludzi wspomina niesamowicie sentymentalnie.

PlayStation5 - jak wypadnie na tle innych?

Z pewnością niejeden człowiek i amator świeżynek technologicznych z niecierpliwością oczekuje ukazania się najnowszej konsoli. Firma Sony potwierdziła, że gry poznane na PlayStation4 zadziałają na najnowszej konsoli (ale nie podziała w drugą stronę, co licznym graczom się nie spodobało). Pojawiają się już pierwsze informacje o kłopotach z preorderami - ponoć Sony nie wyrabia się z produkowaniem, choć nie jesteśmy pewni, czy nie są to aby tylko fałszywe pomówienia. W Internecie wyskakują się następne informacje również o tym, iż PlayStation5 może mieć teoretycznie problem z jakością 4k. Mimo wszystko i w tym przypadku pewne nie jest, co jest rzeczywistością. Wszystko okaże się w dniu premierowego ukazania się urządzenia, czyli dziewiętnastego listopada roku 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij