wiadomosci-sosnowiec.pl

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

18.03.2021, 09:52

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o 20:00 dokonał się wywiad Oprah z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się niezwykle głośno i wciąż jest to jeden z głównych tematów w otoczeniu wszelkich tabloidów. Po wyrzeczeniu się pary z królewskiej rodziny oraz przeprowadzce do USA był to pierwszy połączony wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie spotkania z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Podczas rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, na podstawie opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej są chętniej po stronie królowej Elżbiety jak i reszty członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Lecz nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest bardzo odmienne, zależnie od upodobań politycznych i wieku. Tabloidy brytyjskie informują, iż jeżeli Harry i Meghan zapragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili ostatecznie swoją szansę. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach para królewska poruszyła również sferę myśli samobójczych Meghan a także tego, że książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, którzy zajmują się fabrykowaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili 4 znawców omawiających w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na omówienie wywiadu dwa dni przed publikacją. Profesjonaliści, w tym poprzedni prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, zinterpretowali cały wywiad, sugerując jednocześnie Oprah brak obiektywizmu natomiast Meghan Markle wykorzystywanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Oprah z Harrym i księżną Meghan pokazany został w wieczorem w TVN24. Wówczas rozmowę tą obserwowało średnio szacunkowo 1mln odbiorców. Stacja stała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten tylko potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która umie wykrzesać z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Zważywszy na niesłychane szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wiele razy. Bezsprzecznie można stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieprzerwanie komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij