wiadomosci-sosnowiec.pl

Klęska polskiej drużyny narodowej z narodowym zespołem Czech na starcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Klęska polskiej drużyny narodowej z narodowym zespołem Czech na starcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

22.06.2023, 08:23

Przegrana drużyny polskiej z narodowym zespołem Czech na starcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej piłkarskiej reprezentacji nie były zbyt udane. Oczywiście nasi gracze byli w stanie wywalczyć awans do pucharowej fazy, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy sympatycy z naszego kraju zgodnie uważali, iż zmiana na stanowisku selekcjonera jest konieczna. I chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem polskiej reprezentacji, a jego pierwszym ważnym rywalem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, żeby wygrać.

Nastroje w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były świetne, jednakże weryfikacja przyszła błyskawicznie. Drużyna Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole już po 3 minutach meczu. Zarówno dla sympatyków zasiadających na trybunach w Pradze, jak i piłkarzy to było gigantyczne zaskoczenie. Zawodnicy zespołu Czech prezentowali się znacznie lepiej od naszych zawodników od samego początku spotkania i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to odmieni. Narodowa kadra Polska grała trochę lepiej w drugiej części meczu, jednak to czescy zawodnicy zdobyli bramkę numer 3. Zdobywcą gola numer 3 w 64. minucie był Jan Kuchta. Zawodnicy drużyny narodowej Polski udało im się strzelić wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem spotkania. Ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu był fatalny i warto to podkreślić. Trener z Portugalii Fernando Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w zespole narodowym Polski. Piłkarska reprezentacja Polski będzie się mierzyć z narodowym zespołem Albanii w drugim meczu eliminacyjnych zmagań. W tym starciu polska kadra musi zwyciężyć.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij