wiadomosci-sosnowiec.pl

Niesamowite spotkanie narodowego zespołu Czech - przegrana kadry narodowej Polski w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Niesamowite spotkanie narodowego zespołu Czech - przegrana kadry narodowej Polski w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

23.06.2023, 16:44

Fenomenalny mecz kadry narodowej Czech - przegrana polskiej drużyny narodowej w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu polskiej narodowej kadry nie był zbyt udany. Polscy zawodnicy oczywiście byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani piłki nożnej z Polski zgodnie uważali, iż potrzebna jest zmiana na stanowisku selekcjonera. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym selekcjonerem polskiego zespołu, a jego pierwszym ważnym rywalem była narodowa drużyna Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zwyciężyć.

Humory w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednakże weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po 3 minutach starcia narodowa kadra Czech bowiem dała radę strzelić dwie bramki. To było gigantyczne zaskoczenie zarówno dla graczy, jak i sympatyków zebranych na stadionie w Pradze. Od początku spotkania gracze reprezentacji narodowej Czech prezentowali się o wiele lepiej od naszych graczy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie się to odmieni. Kadra Polski w drugiej połowie spotkania prezentowała się nieco lepiej, jednak to zawodnicy z Czech strzelili bramkę numer 3. Zdobywcą gola numer trzy w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy starali się odrabiać straty, ale zdołali strzelić tylko jedną bramkę na trzy minuty przed końcem pojedynku. Warto podkreślić to, że ten pojedynek w wykonaniu polskiego zespołu był tragiczny. Portugalski selekcjoner Fernando Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w polskim zespole. Kadra narodowa Polski w drugim meczu eliminacyjnych zmagań będzie się mierzyć z zespołem narodowym Albanii. Z pewnością w tym spotkaniu kadra narodowa Polski musi odnieść wygraną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij