wiadomosci-sosnowiec.pl

Pol'and'Rock Festival 2018

Pol'and'Rock Festival 2018

02.09.2018, 15:09

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i ewoluował z biegiem lat. Na jego szybki rozwój wpływało zarówno coraz większe zainteresowanie miłośników muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba ludzi zainteresowanych festiwalem. Od wielu lat liczba fanów festiwalu waha się między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najciekawszych światowych i europejskich festiwali. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co cenią jego uczestnicy. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą porozmawiać z wyjątkowymi osobami, poddać się medytacji oraz pogłębić wiedzę z przeróżnych tematów.

Jednego można być pewnym – festiwalowy klimat i cudowne momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij