wiadomosci-sosnowiec.pl

Szkoleniowiec Sousa ogłosił w poniedziałek listę zawodników reprezentacji Polski na europejskie mistrzostwa! Kilku graczy odtrąconych z składu Polski!

Szkoleniowiec Sousa ogłosił w poniedziałek listę zawodników reprezentacji Polski na europejskie mistrzostwa! Kilku graczy odtrąconych z składu Polski!

24.05.2021, 09:08

O graniu na turnieju na mistrzowskim poziomie marzy wielu młodych graczy, których zamierzeniem życiowym jest gra profesjonalna w piłką nożną. Bez cienia wątpliwości futbol to w aktualnej chwili najbardziej rozpoznawalna sportu dyscyplina na całym świecie. Chłopcy od wczesnych lat walczą o to, by kiedyś grać mecze na najsławniejszych stadionach do nożnej piłki. Musimy jednakże wiedzieć o tym, że droga do pozostania piłkarzem jest trudna i żąda sporej liczby wyrzeczeń. Dlatego też chłopaki, którym się powiodło budzą naprawdę często zawiść oraz tym samym uznanie wśród własnych znajomych. 24 zespoły toczyć batalię będą w europejskich mistrzostwach, które zaczną się w połowie kolejnego miesiąca. Dowodzi to bez wątpienia, iż na wielbicieli piłki nożnej czekają wielkie emocje. Turniej Mistrzostw Europy trwać będzie przez miesiąc, a więc bez cienia wątpliwości staniemy się obserwatorami wielu bramek a także meczów piłki nożnej. Selekcjoner Sousa opracował listę piłkarzy na mecze Euro 2020, i z tego powodu w dzisiejszym poście jednak mamy chęć skupić się na polskiej kadrze.

Od kilku dekad przedstawianie drużyny na wielkiej rangi turnieje takie jak światowe mistrzostwa lub mistrzostwa Starego Kontynentu wzbudzić potrafi ogromne doznanie w w Polsce. Zwykle się pojawiały w takim przypadku sensacje, które nie każdemu do gustu przypadły. W przypadku tych powołań było bardzo podobnie. Z pewnością gigantycznym zaskoczeniem, w momencie gdy selekcjoner Paulo Sousa podał do opinii publicznej listę piłkarzy był brak w narodowym zespole Turbogrosika, który przez wiele lat stanowił moc naszej piłkarskiej drużyny. Reprezentant West Bromwich od wielu miesięcy nie występuje trwale i jest to powodem podstawowym tego, iż trener Sousa Paulo nie miał ochoty powołać Grosickiego Kamila do składu polskiej reprezentacji na Euro 2020. W teorii powołaliśmy niezwykle ekipę, która pojedynkować się może o wysoki rezultat na Starego Kontynentu Mistrzostwach. Pozostaje nam w takim razie wyczekiwać na inauguracyjny mecz czempionatu europejskiego, gdzie zespół Polski będzie grać z drużyną Słowacją.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij