wiadomosci-sosnowiec.pl

Triumf Chelsea Londyn na wyjeździe.

14.09.2020, 16:11

Piłkarze Chelsea FC w świetnym stylu rozpoczęli najnowszy sezon rywalizacji w angielskiej ekstraklasie. Dla garstki piłkarzy był to debiutancki występ w barwach Chelsea FC. Mnóstwo sympatyków Chelsea FC wyczekiwało, by widzieć nowych nabytków ekipy w akcji. Warto zaznaczyć, że pokazali się z bardzo dobrej perspektywy. Bez wątpienia jest to pozytywna informacja dla Lamparda. Teraz trener Chelsea ma do wyboru wielu inteligentnych podopiecznych.

W poprzednich sezonach w Premier League drużyna Chelsea nie grała na miarę oczekiwań. Kibice tego zespołu wymagają poprawy rezultatów. Mnóstwo sympatyków nożnej piłki wyczekiwało na pierwsze minuty piłkarzy ściągniętych z Ligi niemieckiej. Chelsea FC ma w roku ustalone cele,jeśli chodzi o rezultaty. Sympatycy Chelsea FC liczą, iż ich zespół świetnie wejdą w rozpoczęty w sobotnie popołudnie sezon angielskiej ligi piłkarskiej.

Świetna dyspozycja drużyny Lamparda w spotkaniu z Brighton and Hove Albion

Premierowa część pojedynku zapewniła kibicom obu drużyn wiele pozytywnych doznań. Zawodnicy konstruowali sporo akcji podbramkowych. W premierowej części spotkania sympatycy obu drużyn oglądali tylko jednego gola. Futbolówkę do siatki wstrzelił Jorginho. Sędzia podyktował rzut karny po przewinieniu zawodnika Brighton na Wernerze. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W następnej połowie rywal Chelsea musiał odrabiać różnicę bramkową.

Kibice mieli nadzieję na sporo więcej bramek i uderzeń swoich zawodników. W drugiej odsłonie meczu padło już dużo więcej trafień. W tym aspekcie efektywniejsza była ekipa Lamparda. Rozpoczęcie drugiej części był niesamowicie emocjonujący. Brighton Hove Albion zdołało doprowadzić do wyniku remisowego. Triumf Chelsea FC był więc niepewny. Piłkarze Chelsea mieli świadomość, iż kibiców Chelsea FC obchodzi wyłącznie triumf.

Po bramce dla zespołu Brighton piłkarze gości wystartowali do akcji pod bramką przeciwników. Kilka chwil później drużyna Lamparda znów wyszła na prowadzenie w tym spotkaniu. Udało im się zdobyć dwa gole. Ostateczny wynik tego pojedynku to 3:1 na korzyść Chelsea FC. To bez wątpienia dobry początek rozgrywek dla Chelsea Londyn.