wiadomosci-sosnowiec.pl

Zadziwiające wygrane mieli okazję obserwować wielbiciele sportów walki w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14 w krakowskiej Tauron Arenie!

Zadziwiające wygrane mieli okazję obserwować wielbiciele sportów walki w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14 w krakowskiej Tauron Arenie!

15.05.2022, 11:24

Sztuki walki stały się niezwykle popularne w Polsce w ostatnich dziesięciu latach i ciężko temu zaprzeczyć. Trzeba zrozumieć, że pierwszymi prekursorami walk MMA w naszym kraju byli Maciej Kawulski oraz Lewandowski Martin, którzy otworzyli federację KSW. Wielu kibiców do tej dyscypliny sportowej skusiła na pewno walka Najmana Marcina z Pudzianem przed 13-stoma laty. Przemiana sportu przez mistrza świata Strongmenów na sztuki walki z całą pewnością była zaskakująca. Tym wydarzeniem zaintrygowanych było wielu dziennikarzy sportowych i każdy pragnął oglądać w akcji Pudziana. W Polsce z upływem lat rozrastała się rozpoznawalność sportów walki i w skutek tego stworzona została federacja FAME.

Gwiazdy, które są rozpoznawalne na społecznościowych portalach toczą walki ze sobą w organizacji FAME MMA. mieliśmy okazję zobaczyć już od pierwszej edycji, że jest ogromne zainteresowanie tego rodzaju walkami. Jeśli zerkniemy na sprzedaż PPV, każda następna gala podbijała rekordy oglądalności. Na hali w Krakowie w ostatni weekend odbywała się 14 edycja FAME MMA. Naprawdę mnóstwo fascynujących starć dla swoich sympatyków uszykowali właściciele federacji. Pojedynek między Tomaszem Działowym, a Trombą był pojedynkiem wieczoru gali FAME 14. Poziom sportowy wszystkich walk był bardzo wysoki i warto mieć to na uwadze. Z każdą kolejną edycją FAME MMA zauważyć możemy progres u danych celebrytów, co często ma wpływ na jakość spektaklu. Na walkę wieczoru, gdzie lepszy był Mateusz Trąbka czekali fani MMA. Najprawdopodobniej następna edycja FAME MMA będzie miała miejsce po wakacjach. Na ten rok organizacja FAME zdążyła już obwieścić wiele znanych influencerów, które toczyć będą walki w octagonie. Należy wyczekiwać na następne odsłony FAME MMA, ponieważ jest to porywające show.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij